12 lipca 2024

Euro 2024: typy i kursy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy 2024 zbliżają się wielkimi krokami, a do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w Niemczech, zostało już niewiele czasu. Impreza tak wielkiej rangi zawsze wzbudza dodatkowe emocje, a kibice oczekują, iż ich reprezentacja narodowa pokaże się z dobrej strony i powalczy o zdobycie pucharu. EURO 2024 oferuje także wiele możliwości dotyczących obstawiania zakładów bukmacherskich.

Wszyscy legalni bukmacherzy funkcjonujący na polski rynku za wszelką cenę będą chcieli dostosować ofertę bukmacherską do potrzeb klientów, aby spełnić ich oczekiwania. Jakie typy na EURO 2024 będą cieszyć się popularnością? Jakie zakłady bukmacherskie będzie można obstawiać przy okazji mistrzostw Europy 2024? Kiedy rozpocznie się turniej finałowy w Niemczech oraz które reprezentacje narodowe typowane są przez ekspertów w gronie głównych faworytów do zgarnięcia pucharu dla najlepszej drużyny Starego Kontynentu? Zostań z nami, aby poznać możliwości legalnych firm bukmacherskich na zbliżające się EURO 2024!

Euro 2024: zakłady bukmacherskie

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 to siedemnasty turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Gospodarzem turnieju finałowego po raz trzeci w historii będą Niemcy. EURO 2024 odbędzie się na dziesięciu stadionach w dziesięciu różnych miastach u naszych zachodnich sąsiadów.

ME 2024 w piłce nożnej to impreza olbrzymiej rangi, o czym świadczą liczby dotyczące tego turnieju. EURO 2024 zainaugurowane zostanie 14 czerwca 2024 roku, natomiast wielki finał zaplanowano na 14 lipca. W trakcie pełnego miesiąca sportowej rywalizacji w zmaganiach wezmą udział 24 najlepsze reprezentacje narodowe Europy. Łącznie odbędzie się 51 meczów. EURO 2024 rozpocznie się pojedynkami w fazie grupowej – 6 grup, po cztery drużyny w każdej.

Legalni bukmacherzy od dłuższego czasu szykują wyjątkową ofertę bukmacherską na EURO 2024. Nie jest tajemnicą, że na przełomie czerwca i lipca będzie można zaobserwować wzmożony ruch kibiców na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych firm bukmacherskich. Oczy wszystkich kibiców piłki nożnej będą zwrócone na naszych zachodnich sąsiadów, gdzie będą odbywać się emocjonujące starcia reprezentacji narodowych. Liczba zakładów bukmacherskich, które znajdą się w ofercie bukmacherskiej, będzie olbrzymia, a fani piłki nożnej będą mieli okazje wybrać te, które odpowiadają im najbardziej. Należy podkreślić, że w ofercie kibice znajdą zakłady bukmacherskie krótkoterminowe, jak i długoterminowe. W przypadku tych pierwszych nie możemy zapomnieć o tradycyjnych zdarzeniach na mecze piłki nożnej. Należy tutaj wskazać rozstrzygnięcie meczu, liczbę goli, liczbę żółtych kartek, liczbę rzutów rożnych, czy obie drużyny strzelą gola, zakład bez remisu. Wszystkie podstawowe zdarzenia będą dostępne w różnych konfiguracjach, dlatego na każdy mecz EURO 2024 bukmacherzy przygotują dla swoich klientów po kilkaset zdarzeń.

W przypadku długoterminowych zakładów bukmacherskich emocje są dużo większe, a liczba oferowanych zdarzeń jest najbardziej bogata przed rozpoczęciem EURO 2024. Wówczas typerzy mogą obstawiać zakłady bukmacherskie, które dotyczą na przykład awansu danej reprezentacji z fazy grupowej do fazy pucharowej, zajęcia poszczególnej lokaty w grupie, króla strzelców całego turnieju, reprezentację, która wygra EURO, najlepszego asystenta mistrzostw Europy, czy MVP całego turnieju. To tylko przykłady niektórych zdarzeń długoterminowych. Warto podkreślić, że im bliżej turnieju tym w ofercie znajdą się coraz to ciekawsze typy, które mogą dotyczyć nie tylko boiskowych wydarzeń. Jak wiemy wyobraźnia bukmacherów, ale i kibiców jest naprawdę duża!

Stadiony EURO 2020

Mistrzostwa Europy 2024 – typy bukmacherskie

Po wylosowaniu fazy grupowej mistrzostw Europy i poznaniu terminarza tej fazy rozgrywek większość legalnych bukmacherów udostępniła podstawowe zakłady bukmacherskie na EURO 2024. W efekcie kibice spragnieni piłkarskich emocji mogą powoli zastanawiać się, na jakie typy bukmacherskie powinni postawić na przełomie czerwca i lipca. Choć do rozpoczęcia zmagań EURO pozostało jeszcze trochę czasu, a forma drużyn może ulec zmianie, to klienci legalnych bukmacherów mogą już obstawiać swoje kupony. Z tygodnia na tydzień oferta będzie bogatsza, a więc pojawią się nowe możliwości na typy EURO 2024.

Typowanie Euro — czy będzie można obstawiać mecze Polski?

Sytuacja związana z udziałem reprezentacji Polski na EURO 2024 się nieco skomplikowała, ponieważ biało-czerwoni zajęli dopiero trzecie miejsce podczas eliminacji w grupie E i tym samym pozbawili się szans na bezpośredni awans na turniej finałowy. Polacy są cały czas w grze o ME 2024, ponieważ zakwalifikowali się do baraży. Pierwszy mecz barażowy nasza kadra narodowa rozegra 21 marca, a jej rywalem będzie Estonia. Finał baraży zaplanowano pięć dni później i w przypadku wygrania meczu półfinałowego Polska zmierzy się z Walią lub Finlandią.

W przypadku zwycięstwa w tym drugim meczu reprezentacja Polski weźmie udział w EURO 2024. Wówczas Polska znajdzie się w grupie z Holandią, Francją i Austrią. W efekcie kibice piłki nożnej i klienci legalnych bukmacherów otrzymają szansę na obstawianie meczów z udziałem reprezentacji Polski na EURO 2024. Kibice reprezentacji Polski zacierają ręce, aby taki scenariusz został zrealizowany.

Kursy bukmacherskie na Euro 2024

W zależności od wyboru zakładów bukmacherskich i chęci obstawienia danego zdarzenia, kursy bukmacherskie na mecze EURO 2024 będą się wahać. W ofercie bukmacherskiej klienci znajdą jednakowo zdarzenia bardziej prawdopodobne, które teoretycznie są bardziej realne do spełnienia, a także wysokie kursy, gdzie prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia jest zdecydowanie mniejsze. Należy pamiętać, że w sporcie zdarzają się niespodzianki, a na mistrzostwach Europy 2024 na pewno nie jedna taka się pojawi!

Faworyci Euro 2024

W mistrzostwach Europy w piłce nożnej w 2024 roku wezmą udział 24 reprezentacje narodowe. Przed rozpoczęciem piłkarskich zmagań wszyscy mają jedną nadzieję, że uda im się dojść do finału i wygrać decydujący pojedynek. Oczywiście na EURO 2024 bez problemu wskażemy drużyny, które typowane są w roli faworytów do sięgnięcia po puchar. Wśród zespołów, które mają największe szanse na triumf, należy wskazać najlepsze drużyny Europy, a więc: Anglia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Portugalia. Zdaniem ekspertów to te drużyny narodowe mają największe szanse, aby odnieść sukces w turnieju finałowym w Niemczech.

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na Euro 2024?

Wszyscy legalni bukmacherzy funkcjonujący w Polsce odliczają dni do rozpoczęcia mistrzostw Europy 2024. Przygotowują oni dla swoich klientów jak najlepszą ofertę bukmacherską, aby spełnić ich oczekiwania. Dotyczy ona zarówno zakładów długoterminowych, jak i krótkoterminowych. Warto zaznaczyć, że w Polsce zawieranie zakładów bukmacherskich jest możliwe wyłącznie u legalnych bukmacherów, którzy akceptują przepisy ustawy hazardowej. Jedną z takich firm jest STS, czyli największy polski bukmacher. STS przygotował dla swoich klientów potężną ofertę na EURO 2024 i już teraz użytkownicy mogą typować pierwsze spotkania fazy grupowej, czy obstawiać zakłady na cały turniej w Niemczech. Warto podkreślić, że oferta będzie stale rozbudowywana, a najwięcej zdarzeń będzie dostępnych na kilka dni przed startem mistrzostw Europy 2024. Aby być na bieżąco, odwiedzaj stronę internetową STS oraz aplikację mobilną bukmachera!